Formy płatności

Podczas składania zamówienia w naszym sklepie masz do wyboru następujące formy płatności:

Za pobraniem - za swoje zamówienie zapłacisz Kurierowi w momencie dostarczenia przesyłki

Przelew tradycyjny - w mailu, który otrzymasz po złożeniu zamówienia znajdziesz numer konta, na który należy dokonać opłaty za zakupione produkty. Wybierając tę formę płatności pamiętaj, że z realizacją zamówienia musimy czekać do momentu aż pieniądze zostaną zaksięgowane na naszym koncie (zazwyczaj do 2 dni roboczych)

Przelewy24 - wybierając tę formę płatności Twoją wpłatę otrzymujemy niemal natychmiast, przyśpiesza to więc czas realizacji zamówienia. Dostawcą tej metody płatności jest PayPro S.A.

Przelewy natychmiastowe - wybierając tę formę płatności Twoją wpłątę otrzymamy niemal natychmiast, będziemy mogli więc szybciej przystąpić do realizacji Twojego zamówienia. Korzystając z szybkich płatności za zamówienie możesz zapłacić również używając karty płatniczej: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro Podmiotem świadczącym obsługę płatności jest Blue Media S.A. 
W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl